Blog Sportowy, Żeglarstwo Regatowe » Blog Sportowy

Masthead header

Wielka rzecz!!!

Całe życie człowiek pracuje na swoje własne ‚CV’. Swoją postawą, pasją, zaangażowaniem, uporem, nieustępliwością, ogromną chęcią osiągnięcia w życiu czegoś wyjątkowego jest w stanie udowodnić sobie i innym, że potrafi i zrobi wszystko, by osiągnąć zamierzony cel!
NAJLEPSZYM Z NAJLEPSZYCH, czwartek 30.03.2017, Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, Marszałek Gustaw Marek Brzezin,
XIV Gala Laur „Najlepszym z Najlepszych”. Laur w kategorii Sport- JULIA SZMIT.
To było fantastyczne przeżycie. Sam fakt, że Julia zasiliła grono tak nietuzinkowych, niezwykle twórczych i wybitnych osób, jest dla Niej niesamowitym wyróżnieniem.
Prof. Arkadiusz Żukowski z UWM, dr n. med. Adam Kern, Janusz Dramiński, firma Dramiński S.A. z Olsztyna, Karol Jabłoński, to tylko część z tych osób, które zostały nagrodzone.
„… Intencją samorządu województwa pozostaje pragnienie docenienia Państwa na własnym podwórku, w obecności waszych bliskich i przyjaciół” – mówił Marszałek Brzezin
” Nie zawsze wieści o Państwa osiągnięciach docierają do szerokiej świadomości. Zależy nam, żeby zwrócono na nie uwagę, na jaką zasługują.”
Myślę, że my rodzice, mamy także w sukcesie Julii, swój maleńki udział. To nas nastraja pozytywnie, to daje nam siłę i motywację na następne dni :-)
Zobaczcie sami jak było. Krótka foto- relacja z Wydarzenia :-)
Gościem specjalnym Gali była: Grażyna Auguścik.
 
Media o Wydarzeniu.
Gazeta Olsztyńska

Bez-nazwy-1