Blog Sportowy, Żeglarstwo Regatowe » Blog Sportowy

Masthead header

VOLVO YOUTH SAILING TEAM POLAND

To był bardzo pracowity weekend. Po trzech dniach przerwy ponownie wróciliśmy do Krynicy Morskiej.
Już za kilka dni, właśnie na Zalewie Wiślanym odbędzie się druga część Pucharu PZŻ w klasach nieolimpijskich.
Do Krynicy ściągnęła nas w czwartek ekipa fotograficzna. Na zlecenie Volvo wykonaliśmy kilkaset różnych kadrów. Co z tego wyniknie zobaczymy :)
To była bardzo ekscytująca sesja i zupełnie nowe doświadczenia. Mamy nadzieję, że nasz Partner Volvo Auto Poland będzie zadowolony.
Od tego roku Julia Szmit & Hanna Dzik weszły w skład:
Volvo Team Poland
„VOLVO YOUTH SAILING TEAM POLAND TO ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH POLSKICH ZAWODNIKÓW W KATEGORII JUNIORA, KTÓRY PRZYGOTOWUJE SIĘ DO STARTÓW W MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW EUROSAF ORAZ MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW ISAF
Przygotowanie polskich żeglarzy do Mistrzostw Świata Juniorów ISAF oraz Mistrzostw Europy Juniorów EUROSAF w 2016 r. będzie wspierała firma VOLVO Auto Polska Sp. z o.o. , która została partnerem polskiej Kadry Narodowej Juniorów PZŻ. W ramach tej współpracy powstał Volvo Youth Sailing Team Poland (VYSTP), w którego skład weszli:
Radosław Furmański (RS:X)
Agata Barwińska, Magdalena Kwaśna (Laser Radial)
Ewa Romaniuk – (470)
Błażej Ożóg – (Kiteboarding)” – źródło: sport.pya.org.pl
Krótkie info na  Fanpage’u
Szmit&Dzik 420 POL Girls : „Znowu w Krynicy! Wczoraj zaczęłyśmy dzień dość wcześnie (o 6.15 byłyśmy w porcie) ze względu na sesje zdjęciową w ramach kadry Volvo. Przy wietrze ok 10 knt o siódmej rano udało nam się zrobić kilka dobrych ujęć na wodzie. Następnie po dwóch godzinach zrobiliśmy zdjęcia na lądzie… „
    Już od piątku zaczynamy ściganie. Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego jest dla nas także Eliminacją do ISAF i Mistrzostw Europy Juniorów.
Trzymajcie kciuki ! :)
mały backstage z sesji ;)