Blog Sportowy, Żeglarstwo Regatowe » Blog Sportowy

Masthead header

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur!

Ruszył 56 Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca naszego województwa. Po raz pierwszy, w tym zacnym gronie, dostrzec można nasz Team, Julia Szmit& Hanna Dzik.
Mistrzynie Świata Juniorów ISAF Malezja 2015, Mistrzynie Świata Juniorów San Remo 2016 i Vice-Mistrzynie Europy Juniorów Balaton 2016 w klasie 420.
Dziewczyny bardzo ciężko zapracowały na ten wielki sukces!
Jest to dla nas ogromny zaszczyt, znaleźć się wśród takich Gwiazd Sportu jak ; Karol Bukowiecki, Mamed Chalidow, Denis Ambroziak, czy Karol Jabłoński.
Brawo!
Bardzo gorąco wszystkich zapraszam do oddania swojego głosu na Julię i Hanię.
Będziemy wdzięczni za każdy SMS! :)
„Julia Szmit/Hanna Dzik (UKŻR Niegocin Giżycko/YKP Gdynia) — znakomicie rokująca załoga klasy 420 (klasa przygotowawcza do olimpijskiej 470) zaczęła 2016 rok od zwycięstwa w mistrzostwach świata juniorów ISAF u wybrzeży Malezji, latem dokładając do tego tytuły mistrzyń świata juniorek w San Remo oraz wicemistrzyń Europy na Balatonie! Trzeba dodać, że jest to w całości warmińsko-mazurska załoga, bo Hanna Dzik jest rodowitą iławianką, wychowanką tamtejszego MOS-u. GO.SPORT.54
„….Głosowanie zakończy się 9 lutego, a wyniki plebiscytu, nazwiska zwycięzców konkursów sms-owych oraz Trenera Roku (zostanie wybrany przez dziennikarzy sportowych) ogłosimy 25 lutego podczas Balu Sportowca, który po raz drugi odbędzie się w hotelu Marina Golf Club w Sile nad Jeziorem Wulpińskim.
SMS :  GO.SPORT.54  na numer 7248

portret_julia_szmidportret_hanna_dzik

tomek