Początek Nowego Roku to czas refleksji i podsumowań.
W imieniu Julii odebrałem zaproszenie na Spotkanie Noworoczne połączone z wręczeniem corocznych nagród św. Brunona.
Statuetka Brunona to szczególne wyróżnienie dla osób, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do promocji miasta, rozwoju, czy też organizacji jakiegoś niezwykłego wydarzenia.
W tym roku, w ośmiu kategoriach rywalizowało kilkanaście osób. Laureaci plebiscytu w poszczególnych dziedzinach życia społeczno- kulturalnego tj. kultura, sport, przedsiębiorca, turystyka, zdrowie, społecznik, ambasador Giżycka i pomysł, uhonorowani zostali za swoje sukcesy i dobre pomysły, „Brunonem”.
Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć Alicji Klimaszewskiej – Prezes Uczniowskiego Klubu Żeglarstwa Regatowego i naszej czołowej zawodniczki w klasie 420, dwukrotnej Mistrzyni Świata Juniorów ISAF, Ambasadorki Giżycka- Julii Szmit.
Szczęście nam dopisało!!! Zarówno Alicja, jak i Julia zostały wyróżnione.
Za co?! Za kawał dobrej roboty, jaką wykonały w 2016 roku.
Alicja za to, że jest kobietą z wielką charyzmą i z niewyobrażalnym zaangażowaniem pracuje na rzecz młodzieży, a Julia za szczególne osiągnięcia sportowe, za wiarę w sukces, za emocje, którymi obdarza nas każdego dnia.
To był wspaniały rok dla wszystkich zawodników Giżyckiej Grupy Regatowej, działaczy, rodziców.
W krótkim przemówieniu, tuż po wręczeniu statuetki, Alicja powiedziała:
„…. Ta nagroda jest uhonorowaniem naszej wspólnej, wieloletniej pracy! Pracy wielu osób, zaangażowanych w funkcjonowanie naszego Klubu”.
Alicja, w imieniu wszystkich Przyjaciół GGR, składam Tobie ogromne gratulacje i bardzo, a to bardzo dziękujemy „za serce”, które wkładasz w NASZ KLUB :)
Pod nieobecność Julii, odebrałem specjalne wyróżnienie, przyznane przez Pana Burmistrza Miasta Giżycka, Wojciecha Iwaszkiewicza, za szczególne wyniki sportowe, z życzeniami dalszych sukcesów już w klasie olimpijskiej :)
Było wspaniale. To motywuje, dodaje skrzydeł. Dziękujemy!












